Pompejská novéna
(jak se ji modlit, svědectví)

Modlitby na úmysly
Prosba do kláštera Sv. Charbela (odkaz "Make your prayer")
Tymián
Ružové sestry
Školské sestry
Congregatio Jesu
Pražské Jezulátko
Farnost sv. Terezičky
Granosalis
Na Svaté Hoře
V Lurdech
Modlitební podpora on-line
DOMINIKÁNKY
Modlitebník
Sestry Sv. Kříže
Moniales Lysolaje
Slovo medzi nami
Lomeček
KOINONIA
Sestry služobnice
Just Pray.uk
IN dívčí svět

Odkazy aktualizovány 14.8.2016, pokud by byl některý odkaz nefunkční nebo víte o nějaké další podobné stránce, prosím vás o zprávu na email anna007@seznam.cz

Úmysly do růžence na radiu Proglas se můžou poslat na e-mail radio@proglas.cz nebo zavolat na telefon 543 217 241 a 603 170 692.
Miniaplikace
 « »

    Prosby o modlitbu            


Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.       Nepřetržitá modlitba a půst »      Nepřetržitý živý společný růženec »
Opět vám pravím, shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní. ♥ Letos je to už 11 let, co se tady za sebe modlíme :-) ♥
Vaše jméno :
    Text vaší prosby :
    

    
ProsbaVzkazyPočet modlitebPomodlil jsem se za to
2018-02-10 21:13:00 Maria : Prosim o modlitbu za mojho syna Pane prosim zachovaj ho zdravi a prosim ty mu vyber tu spravnu strednu školu pre neho. PBZ
:A rozmnožím na vás lidi, celý izraelský dům se vším všudy, města budou osídlena, a co je v troskách, bude vystavěno.

 
2018-02-10 08:20:46 Miriam :
Prosím o modlitby za J, MBM a S. Za vedenie ducha svätého, múdrosť, božiu pomoc a ochranu. Ježišu, len teba chceme nasledovať a plniť tvoju vôľu. Všetko na božiu chválu a česť. Chvála a vdaka za všetko. Anjeli archanjeli, Panna Mária, prosím Vás orodujte za nás a blokujte všetko zlo, zničte zámery »»»

 
2018-02-07 17:36:30 Za milosť a požehnanie :
Nebeský Ocko, trojedinný Bože, prosím ťa, pomôž nám J a Z, ochráň nás pred úkladmi zlého ducha, pred našimi nepriateľmi, očisti, uzdrav a oslobod nás od všetkého čo nie je tvojou vôľou a bráni nám ťa nasledovať a plniť tvoju vôľu. Žehnaj nás a naplň svojou láskou, pokojom a radosťou. Aby sme mohli »»»

 
2018-02-07 17:14:45 Anna : Prosím o modlitbu za měsíční vnučku, která měla kvůli bronchitidě nedostatek kyslíku a je v nemocnici, aby to nemělo následky na mozku, děkuji moc
:11 Neboť skrze mne se rozhojní tvé dny, přibude ti let života. Přísloví, Kapitola 9Otevřít v Bibli »
Anna:Díky za modlitby, dopadlo to dobře !
Anna:Prosím vás ještě o modlitbu za chlapečka, co tam byl s ní, měl to samé a museli ho odvézt helikopterou do hlavní nemocnice, a za jeho mámu, aby ho měla ráda.

 
2018-02-07 12:09:11 Marcela : Prosím o modlitbu, abych byla zdravá a zvládla se finančně postarat o 3 děti, aby se mi dařilo v podnikání. Prosím, aby nám bývalý manžel neškodil a vyšlo nám anulování manželství. Prosím také za kamaráda Petra, aby ve své nemoci otevřel srdce Pánu a naslouchal jeho slovům. Bohu díky

 
2018-02-06 20:37:02 jana : Prosím o modlitbu za budúcnosť mojej rodiny a mňa, o ktorej rozhodne kontrola 8.2. Prosím za dary Duchy svätého pre komisiu. Ďakujem.

 
2018-02-06 12:51:17 Vilma♥ :
Děkuji a zdravím všechny. Mám problém najít práci. Mám hřivnu kterou nechci zakopat. Chtěla bych malovat a psát knížky. Na jednu stranu je to riziko ale na stranu druhou, je to jediné, co bych chtěla a zvládala. Prosím, ať mi Pán ukáže cestu a dopomůže mi k zaměstnání podle Jeho vůle. Děkuji za mod »»»

 
2018-02-06 11:15:31 Eva : Milé spoločenstvo prosím o modlitbu za obrátenie a uzdravenie Agnesy a Pavla ,ďakujem

 
2018-02-05 19:30:17 Zuzana : Prosím o modlitby za môjho ocka, aby ho náš Pán premenil na človeka, akého ho on chce. Aby nám ostatným dal silu zvládať jeho osobnosť a pomôcť mu byť lepším človekom.

 
2018-02-05 09:10:33 Janka : Veľmi pekne prosím o modlitby za uzdravnie manželstva nech nedôjde k rozvodu. Nech manžel najde späť cestu k Bohu. Ďakujem
Janka:velmi pekne prosim uz mi prisli papiere k rozvodu modlim sa uz 3 novenu k Pompejskej Panne Marii , viem ze Bohu nie je nic nemozne ... dakujem Pan Boh zaplat vsetkym
Anna:To správně píšete, že Bohu není nic nemožné, on může vašeho manžela přivést zpět k sobě i k vám třeba i po tom rozvodu, znám několik takových případů, kdy se manžel vrátil k rodině i po 10 letech.

 
2018-02-04 20:13:02 Soňa : Môj Pane,prosim ta o modlitbu pre moju 81r babku,ktora ma zdravotné problémy aj s vysokým tlakom,prosim neber mi ju ešte k sebe,moc ta o to prosím pane. Ochraňuj ju a daj jej silu na každý deň. Pane uzdrav aj ma,dotkni sa nas a vyliec nás. Matka ustavicnej pomoci neopustaj nas. Ďakujem.

 
2018-02-03 14:21:24 mama : Prosím o modlitby za obrácení syna ,chování a jednání manžela a klid v rodině. Děkuji
:13 Tamti se bouří proti světlu, neznají se k Božím cestám, nesetrvávají na jeho stezkách. Jób, Kapitola 24Otevřít v Bibli »

 
2018-02-02 09:33:28 Zuzana :
Drahí moji, prosím vás o modlitby za mňa, J, BM za našich rodičov a súrodencov, aby sme plnili Božiu vôľu a nasledovali Krista. za moje vnútorné uzdravenie a oslobodenie, čisté srdce a žitie božích plánov. Ježišu, odovzdávam ti nás, pomôž nám prosím. Panna Mária, oroduj za nás. Všetko na božiu chvá »»»

 
2018-02-01 21:31:26 vilemína : Pane Ježíši Kriste prosím Tě o rozhovor, nevím jak dál, děkuji Ti že mě povedeš
vilemína:Děkuji všem kteří mi přejí rozhovor s Ježíšem, věřím že mi odpoví.
vilemína:Děkuji...a přeji všem kdo hledají to nejlepší řešení a porozumění.
Anna:Díky, a ono se mi už několikrát stalo, že mi nějakým způsobem Pán Bůh asi odpověděl, ale bylo to něco jiného, než jsem chtěla slyšet, to porozumění je důležité, na to asi musím mít člověk otevřený ten vnitřní zrak.

 
2018-02-01 07:49:20 milujúca : Prosím o modlitby za môjho manžela, ovláda ho démon žiadostivosti a veľmi to poznačuje aj naše manželstvo. Prosím o jeho uzdravenie a záchranu môjho manželstva. Pán Boh zaplať!
lit:Lot tedy vyšel a promluvil ke svým zeťům, kteří si měli vzít jeho dcery. Řekl jim: "Vyjděte hned z tohoto místa, poněvadž Hospodin chystá tomuto městu zkázu." Ale zeťům to připadalo, jako by žertoval. Genesis, Kapitola 19Otevřít v Bibli »

 
2018-01-31 19:29:08 Anna : Veľmi pekne prosím o modlitby za moju dcéru Bianku, za jej obrátenie.Dakujem. Nech Vám to Pán Boh oplatí

 
2018-01-31 14:24:23 Marie : Moc prosím o modlitbu za zvládnutí zkoušky na vysoké škole, je velmi težká a jedná se už o druhý pokus. Moc děkuji.
: Ti, kdo se dají vést Duchem Božím, jsou synové Boží. Římanům, Kapitola 8Otevřít v Bibli »
Marie:Zkoušku delám v pátek 9.2, všem moc děkuji za modlitby.
katka:Můžu se zeptat, jen ze zvědavosti, o jaký předmět jde? :) mám čerstvě v paměti, jaké to je se učit už na několikátý pokus a myslím si, že to jen tak nezapomenu....
Marie:Jedná se o správni právo..
katka:Aha,tak práva jsem nestudovala... to musí být dost těžké.

 
2018-01-31 06:21:32 Miro : Za stastivu cestu a pobyt v Kanade

 
2018-01-30 22:12:49 Martin : Prosim vas o modlitby za uzdravenie srdca a emocii. Castokrat si pripadam ako stroj, ktory nic neciti. Iba chlad. Prosim vas velmi o modlitby za najdenie svojho srdca.
Anna:Zkuste se postit 3 dny bez pečiva a nekoukat na televizi, nebo to, co vás svazuje si odepřít. To teda zabírá mně.

 
2018-01-30 21:09:59 katka : Prosím za dar víry pro rodinu, na které mi záleží. Moc děkuji za každou přímluvu.
:Záležitost, která bude pro vás obtížná, předložte mně a já ji vyslechnu." Deuteronomium, Kapitola 1Otevřít v Bibli »
:9 jak je psáno: `Rozdělil štědře, obdaroval nuzné, dobrota jeho trvá navěky.´ 2 Korintským, Kapitola 9Otevřít v Bibli »
Anna:Katko, kéž ti Pán Bůh všechno stonásobně požehná, za to co děláš
katka:Paní Anno, já jsem od nich mnoho dostala, i za ten krátký čas, který jsem s nimi strávila. Proto to chci aspoň trochu vrátit... a myslím si, že právě ta víra je to, co tam tak strašně chybí. Myslím, že tam něco je, ale ta pravá víra ne
:4 Ti budou bojovat s Beránkem, ale Beránek je přemůže, protože je Pán pánů a Král králů; ti, kdo jsou s ním, jsou povolaní a vyvolení a věrní." Zjevení Janovo, Kapitola 17Otevřít v Bibli »
:6 Nikdo není jako ty, Hospodine, jsi veliký a veliké je tvé jméno pro tvou bohatýrskou sílu. Jeremjáš, Kapitola 10Otevřít v Bibli »
:7 a sám jim dávej dobrý příklad. Tvé učení ať je nezkažené, důvěryhodné, Titovi, Kapitola 2Otevřít v Bibli »
:21 Ti ať vzdají Hospodinu chválu za milosrdenství a za divy, jež pro lidi koná, Žalmy, Kapitola 107Otevřít v Bibli »
:7 Nezemřu, budu žít, budu vypravovat o Hospodinových činech. Žalmy, Kapitola 118Otevřít v Bibli »
: Cvičení těla je užitečné pro málo věcí, avšak zbožnost je užitečná pro všechno a má zaslíbení pro život nynější i budoucí. 1 Timoteovi, Kapitola 4Otevřít v Bibli »
: Až přijdeš do země, kterou ti Hospodin, tvůj Bůh, dává do dědictví, a obsadíš ji a usadíš se v ní, Deuteronomium, Kapitola 26Otevřít v Bibli »

 
2018-01-30 08:06:34 Nela : Prosím drahi bratia a sestry o modlitbu pre chlapcov, ktorí sikanuju mojho syna, už si nevieme dať rady s týmto problémom.Ďakujem pekne a Pán Boh vam zaplať.
katka:Paní Nelo, vzpomínám si, že jste tu psala a že jste se modlila Pompejskou novénu, jste to vy, nepletu se, že? U mě se dost věcí vyřešilo, některé zatím na vyřešení čekají a o některých zatím nevím, jak se vyvíjí. Jsem ale s modlitbou opravdu dost klidná
katka:a tento klid moc přeju i Vám a Vašemu synovi. Kéž by se klid v duších projevil i u lidí, kteří Vašemu synovi ubližují. Něco podobného jsem viděla i zažila sama na sobě na základce. Bylo to kruté období, ale nebýt i těchto lidí, zřejmě bych nikdy
katka:nenarazila ani na tyto stránky. Jsou situace, které nás posouvají určitým směrem, kudy máme jít a kde je naše místo v životě. Tehdy by mě něco takového vůbec nenapadlo.... trápily mě velké bolesti hlavy, které trvaly celé měsíce, ve dne i v noci.
katka:Příčina byla hlavně v šikaně a ve špatných podmínkách ve škole - závist a tak trošku nenávist mezi spolužáky... to je na dlouhé povídání. Byli jsme elita školy co se týče studia, ale nikdy jsme si nerozuměli jako kamarádi. Opravdu jsem to těžko nesla.
katka:Jenže Bůh dělá zázraky i prostřednictvím těchto lidí a těchto situací, i když to tak ani náhodou nevypadá. Bude to 15 let a z odstupem času vidím smysl těchto věcí. Přeju Vám jen dobré a ať se vše v radost obrátí! Pompejská novéna dodá klid a jistotu :)
Nela:Dakujem Katka za povzbudive slova, ano ja som pisala pred casm. Nieco sa aj zlepsilo, ale prihodom noveho ziaka do triedy sa ynova zacali problemy a nepomahaju ani dlohosiahle debaty s triednym ucitelom.K zlepsiemu prichadza tak na 3 dni.
Nela:A znova zacina sikana a dost kruta s plz urazkami na rodinu atd. moj syn je v 8 triede a uz sa to neda vydrzat. Neviem co si pocat. Pytam sa Pana Boha co tym vsetkym sleduje urcite to je na nieco aj dobre, len to neviem momentalne pochopit, pretoze mi
Nela:krvaca srdce od bolesti.Kde sa v detoch berie tolko krutosti.Vysmech zaziva uz 3 rok. On je totiz taky vhodny model na sikanu a preto trpi, pretoze sa nevie poridne branit.Asi som ho nevychovala dobre do tohto sveta.
Nela:a co je najhorsie, ze ja si myslim, ze ma asi Pan Boh nepocuje, nepocuje moj plac a prosby.
katka:Paní Nelo, šikanu jsem já zažila přesně v 8 třídě. Měla jsem tehdy oporu v jedné učitelce, ta mi dost psychicky pomohla a jsem s ní v kontaktu dodnes. Možná je Váš syn terčem šikany protože je nevinný - proto se neumí bránit. Já jsem byla taky dlouho
katka:nevinná - tím myslím, že jsem nechápala proč jsou lidi krutí a vymýšlí si samé lži - šikana se týkala pomluv,dodnes jsem se ale nedozvěděla, co přesně se o mě říkalo (možná je to i dobře).
katka:Byly to věci, kterých bych prý já nebyla schopná (to mi řekla jedna spolužačka, ale nic víc k tomu neřekla), proto se se mnou hodně lidí ve škole nebavilo. Proč ale byly tyto lži, nevím.... možná závist, že jsem měla všechno (v rámci možností) -
katka:materiální zabezpečení - cestování, knížky do školy navíc - ty, které jsem sama chtěla a sama si koupila, pěkné oblečení - bohužel ne všichni na to mají peníze a já jsem od rodičů měla, třeba to byla závist... ale s odstupem času jsem ráda, protože mě
katka:posunulo tím směrem, kde jsem teď. Jsem za to opravdu moc vděčná, ale tehdy to pro mě bylo opravdu strašné, připadala jsem si na všechno hrozně sama :( naštěstí se tyto problémy neodrazily na mém prospěchu ve škole, mohla jsem si vybrat střední podle
katka:uvážení a zvolila jsem dobře. Teď na VŠ jsem se potkala s dalšími lidmi, kteří mě inspirovali (v tom dobrém smyslu) a já můžu jít zase dál, kdo ví, kam :) měla jsem i negativní zkušenosti, ale ty se ani zdaleka nepodobaly těm na základce.
Nela:Katka, dakujem za reakciu. U mojho syna sa Bohuzial tento problem odraza na psychike a nie je mi to uz jedno.Velmi dlho to trva. Moja mozaika sa mi sklada. Najprv sme si mysleli, ze v nom je chyba, ale postupom casu sa dozvedame, pravy opak. Zrejme
Nela:je to typ, ktory pritahuje vytrznikov, mame to potvrdene aj od triedneho, ktory na nom nevidi chybu, pretoze je slusný, dobre sa uci a toto asi nie su sposoby do tohto sveta :(
Nela:Inak Pompejska novena velmi pomaha, je to krasne a zaroven velmi narocne, ale ide to:)
Anna:A modlíte se ji sama nebo s ním ? S dcerou jsme obě měly takové neřešitelné problémy podobného rázu, i když v jiném prostředí a nyní se to uklidnilo, až když se denně modlíme celý růženec spolu přes telefon.
Anna:Ale jak jednou zapomeneme nebo to nestihneme, tak už je zase zle a trvá třeba 3 dny, než se to uklidní. S kamarádkou, která není zvyklá se ten růženec modlit, stačí dokonce jen dva desátky, ale u nás to nestačilo. Sama jsem se modlila předtím i tu novénu,
Anna:i další modlitby, někdy i víc těch růženců denně, sice to pomohlo, ale jen tak napůl. Ale krom toho u té kamarádky mám tu zkušenost, že měla takový strach, že si ty hrozivé situace vlastně přehrávala v hlavě a tím je jakoby vyvolávala.
Anna:Ale mimo to moc pomáhá jít často k zpovědi, třeba dvakrát za měsíc a udělat si první soboty. Váš syn si má asi něco dobrého tímhle "zasloužit", ono to má velký smysl. nevím, jestli by mu pomohlo přejít jinam, protože mě se tohle dělo v osmičce taky,
:přešla jsem na jinou školu a tam se to opakovalo
Nela:Anna, hovorite mi z mysle, my uz sme presli na inu skolu a tam sa to opakuje, preto ja uz neviem v com to je.Som zufala. Ak by som Va mala odpovedat na otaze ci modlime spolu, tak nie, s pubertakom je to tazke, ale na pravidelne spobvede sa snazime chodit
katka:Je těžké, řekla bych, že až nepředstavitelné, ale smysl to určitě má. Podívejte se, Vás syn je v 8. třídě, to brzo bude končit a půjde na jinou školu, kde začne od začátku. Půjde i mezi jiné lidi, protože na základku chodí všichni, ale na střední školu ne
katka:Až se dostane mezi tzv. svoje lidi, kteří budou studovat stejné zaměření, třeba nastane změna a bude si se svými spolužáky rozumět. Na střední škole si i každý hledí víc svého - nezajímá se tolik o ostatní, protože má sám dost svých vlastních problémů.
katka:Sama jsem to tak přesně měla. Já věřím, že Vašemu synovi se bude dařit a bude se mít dobře. Má zastání aspoň v některém z učitelů? Má ho někdo z učitelů rád? :) Bohužel i toto bývá často předmětem problémů mezi spolužáky, když je jeden student oblíbený
katka:a učitelé to dávají najevo. Nejednou se mi stalo, že mě učitelka dala za příklad druhým (když už nevěděla jak donutit někoho se něco naučit). A problém byl na světě. Chtěla jsem se zeptat, má Váš syn aspoň jednoho kamaráda ve třídě nebo ve škole?
Anna:Když to takhle čtu, tak máme něco všichni společného, jestli on nemá taky úkol se modlit za ostatní ? Ale určitě na té další škole to bude lepší
Nela:Katka:ano ucitelia vedia o sikane, ale jedna ucitelka ide proti nemu napr.ked ho cez hodinu urazaju tak ona sa smeje, ak sa on brani tak mu povie co si to dovoluje! Neuveritelne!! Ucitel matematiky ho chvali pred triedou, mozno je to problem.Kamarata ma .
Nela:Katka:ano ucitelia vedia o sikane, ale jedna ucitelka ide proti nemu napr.ked ho cez hodinu urazaju tak ona sa smeje, ak sa on brani tak mu povie co si to dovoluje! Neuveritelne!! Ucitel matematiky ho chvali pred triedou, mozno je to problem.Kamarata ma .
Nela:Katka:ano ucitelia vedia o sikane, ale jedna ucitelka ide proti nemu napr.ked ho cez hodinu urazaju tak ona sa smeje, ak sa on brani tak mu povie co si to dovoluje! Neuveritelne!! Ucitel matematiky ho chvali pred triedou, mozno je to problem.Kamarata ma .
Nela:a je to veľmi dobry chlapec.Dost sa modlim za zlepsenie, no velky pokrok nevidim.Ale Pan Boh vie co robi, urcite to niekam vedie.Dokonca sa chodime modlit aj do Polska sestre Faustine a naozaj dostavame velke milosti.
katka:Mohla bych Vás poprosit, jestli pojedete někdy opět do Polska k sestře Faustyně, můžete tam poprosit o dar víry pro rodinu, za kterou se modlím? Několikrát jsem psala prosbu o modlitbu sem a ještě píšu i k Pražskému Jezulátku. Děkuju! :)
Nela:Katka, samozrejme.Planujeme ist niekedy v marci do Polska.
katka:Mockrát Vám děkuji! :)
katka:Toto mi při dnešní modlitbě tady vyskočilo: 1 Haleluja. Zpívejte Hospodinu píseň novou, jeho chválu v shromáždění věrných! Žalmy, Kapitola 149Otevřít v Bibli »
katka:Paní Nelo, můžu se zeptat, zda došlo k nějakým změnám u Vašeho syna?
Nela:Katka, nedoslo Bohuzial k zlepseniu, ale ku zhorseniu, zufam, neviem ako dalej.V piatok ma stretnutie v skole.V nedelu ideme do Krakowa a ako som vam slubila odovzdam sv.Faustine rodinu za, ktoru sa modlite.
katka:Paní Nelo, já jsem taky zatím neviděla nějaké větší zlepšení mé situace, ale děje se tak postupně. Pak naráz, až nedoufám, že by se něco zlepšit mohlo, to naráz příjde. Jak jsem psala výše, všechno má svůj čas a svůj smysl, ale zatím ho nevidíme. Proto je vše tak těžké... s odstupem času ale vše dává smysl a často i pěkně do sebe zapadá, jako nějaká mozaika. Děkuji za Vaši přímluvu :) vážím si toho, jelikož se nemám jak do Krakowa dostat. Nikdy jsem tam nebyla.
Nela:Katka, strasne zle sa mi to chape, pretoze vsetky krive obvinenia nesu so sebou svoje nasledky.Trva to 3 roky a bojim sa,ze uz aj ja z toho ochoriem.Co je najhoršie prestavam doverovat modlitbe.Dlho cakam kedy pride k zlepšeniu.
katka:To se mi taky stalo...ale z problémů se dá dostat, já věřím, že jednou budete šťastní oba a že Váš syn najde svoje místo v životě, určitě to má nějaký smysl. Už si to úplně nepamatuju, ale sama jsem se tehdy asi moc nemodlila, určitě ne žádné modlitby, ani růženec. To byla velká škoda. Co je ale velmi zajímavé, je to, že jsem tušila ochranu Panny Marie... doteď nechápu proč, ale vzpomínám si na to dost dobře, u nás v kostele je socha, pod kterou jsme sedávaly už jako děti...
Nela:Ja sa bojim, ze nas Pan Boh nepocuje, tazko sa mi chape, ze vsetko ma svoj zmysel.Keby aspon nejake zlepsenie prislo, bolo by fajn, ale nechcem sa ruhat.Je mi ho velmi luto, tento cely stav je traumatizujuci.V každom prípade dakujem, ze na nas myslite aj ja budem na vas.Ak by som mala na vas kontakt- co sa neda, pretoze toto je verejna stranka, poslala by som va foto z Polska od Faustinky.Ja tam idem uz po stvrtykrat.
katka:Moc děkuji! Víte smysl už asi trochu vidět je... to, že jdete k sestře Faustyně prosit i za mě a za rodinu, za kterou se modlím... protože já nemám jiný způsob jak tam předložit svou prosbu. :) kdybyste neměli tento problém, asi byste tu nenapsala atd. stejně tak jako zakladatelka této stránky, která si myslela, že na tyto stránky nikdo nepůjde, přitom za ty roky tu už byly snad tisíce lidí..
katka:A Milosrdenství Boží potřebujeme všichni, celý svět... vždyť každý den se modlíme za jinou skupinu lidí, jak to Bůh zjevil sestře Faustyně. A my nejsme nic jiného, než hříšníci... opravdu to tak je, teď to nepovažuji za žádné hanlivé označení. Proto, prosba předložená přímo na místě, odkud pocházela, určitě bude mít vliv na to, co se děje u vás i u mě a na celém světě. Je to ta jiskra z Polska, o které mluvil i sv. Jan Pavel II.
katka:I já jsem se mockrát modlila Korunku k Božímu Milosrdenství. Četla jsem o ní na internetu. Svátek Božího Milosrdenství první neděli po velikonocích vždy slavím, už několik let, když jsem si uvědomila, o jak velký svátek vlastně jde. Proto předložení i mé prosby prostřednictvím Vás je pro mě velký dar.
Nela :Dakujem pekne Katka, este sa ozvem.Pozehnany vecer prajem
NELA:Dobry den Katka, prave cestujeme z Krakowa kde som odovzdala do ruk sv.Faustyny rodinu za, ktoru sa modlite.
katka:Dobrý den paní Nelo, jsem Vám moc vděčná. Myslela jsem na Vás, jak to tam asi vypadá a jak cestujete :)
Nela:Tak sme sa spojili v myslienkach Katka, myslela som na Vas.Boli sme pri relikvii sv.Faustyny v kaplnke a o 12.00 na sv.omsi, bolo to krasne.
katka:Paní Nelo, mockrát Vám děkuji!!! Už za měsíc je neděle Božího milosrdenství, snad se mi podaří být na jednom poutním místě v ČR. Pokud ano, budu prosit tentokrát já za Vás.
Nela:Dakujem pekne, Boh Vas zehnaj:)
katka:Zdravím Vás, paní Nelo :) podařilo se mi být na poutním místě v ČR, konkrétně se jedná o Velehrad na jižní Moravě, vzpomněla jsem si na Vás :)
Nela:Katuška, neviem vyjadrit slovami ako Vám ďakujem.Zaradila som si Vás medzi osôbky, za ktoré sa modlím pri rôznych príležitostiach. Pán Boh Vám zaplať. Zároveň sa chcem poďakovať zakladateľke tejto krásnej stránky, ktorá spája ľudí neuveriteľným spôsobom.Ďakujem ešte raz.
katka:Paní Nelo, to já děkuji Vám :) jsem moc vděčná za tyto stránky, mockrát jsem sem psala prosby o modlitby a vždy se stalo to, co bylo v danou situaci nejlepší. Dostalo se mi úlevy, když sem můžu svoje prosby napsat a i za jiné se modlit. Věřím, že tyto stránky poskytují útěchu i jiným, kteří ať už prosí, nebo děkují za obdržené dary.

 
2018-01-29 11:06:23 Eva : Nadalej prosim o oslobodenie mojho manzela Patrika zo smrti tazkeho hriechu a uzdravenie duse.

 
2018-01-29 09:41:58 majka : Prosím o modlitby za obrátenie Zuzky. Nech Vás Pán požehná.

 
2018-01-28 20:08:32 Evka : Milí, moc prosím o modlitbu za rodiče a jejich manželství v krizi... Opravdu to není dobre..trápí se a já se tím také velmi trápím.. a pak ani nemůžu normálně fungovat. Moc děkuji.

 
2018-01-26 20:39:19 Michael : Prosím o modlitbu za moje fyzické problémy na obličeji, velmi mě to trápí a jsem z toho smutný.Prosím o modlitby ... děkuji
:27 Vložím vám do nitra svého ducha; učiním, že se budete řídit mými nařízeními, zachovávat moje řády a jednat podle nich. Ezechiel, Kapitola 36Otevřít v Bibli »

 
2018-01-26 11:37:12 Oĺga : Prosím o modlitbu za Mareka, ktorý,je pre rozsiahle popáleniny dnes operovaný.Páne pomôž mu to prijať.

 
2018-01-25 22:44:06 mama : prosím o modlitbu za zlepšenie podmienok práce pre zaťa a milosť dobrej práce pre dcérku. Ďakujem

 
2018-01-25 19:15:45 Draha : Prosím o modlitbu za uzdravení zranění ze vztahu k otci. Bohu díky.

 
2018-01-25 17:51:35 Alena Fačkovcová : Prosím o modlitbu za môjho manžela Marka, čaká ho vážna operácia chrbta. Bohu vďaka.

 
2018-01-25 05:55:56 Martina : Vrúcne prosím o modlitby za môjho 7-ročného syna Maroška, ktorého dnes čaká operácia na ORL v Humennom (nepočuje na ľavé uško) Prosím o modlitbu za neho, za jeho operatéra, anesteziológa a za cely nemocničný personal, ktorí sa o neho stará. Zo srdca ďakujem.... PBZ
Martina:Pan Boh zaplať. Z celeho srdca DAKUJEM a vyprosujem Vam vela Bozel milosti a sily pomáhať prosiacim...

 
Prosbu lze nyní přidávat jednou za měsíc. Při najetí na prosbu se ukáže číslo prosby a IP adresa. Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz .
    od nejstarší       od nejnovější    začátek « předchozí strana   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 další strana »   konec  
Modlitba Vlč. Zlatka »»»

© 2003 - 2018 Patroni.cz, Abcsvatych.com