Mária
Prosim o modlitby za moju dceru Moniku aby si našla cestu k rodičom a vratila sa domov
Klára
Prosím o modlitbu za manžela, který přišel o práci. Prosím o sílu a vedení Duchem Svatým při řešení této situace a o zachování psychického zdraví.
Stanislav (35)
Moje žena (28) mě na Vánoce opustila kvůli našemu společnému kamarádovi (23) z rodiny, do kterého se po delší době zamilovala. Odešla po dvou letech z manželství uzavřeného před Bohem a bez dětí a po sedmiletém vztahu. Žili jsme však jako ateisti a jenom si užívali života a smyslností, než jako skuteční křesťané, přestože jsme všichni tři chodili do kostela (málo však ke svátostem).
Svoji ženu jsem postavil na první místo ve svém životě namísto Boha a vše dělal jenom pro ni, pro její krásu a pro její spokojenost. Často se jednalo o zbytečné a povrchní věci. Tím jsem sám proklel náš vztah i manželství. Nyní moje žena pálí mosty a rozvádí se se mnou.

Číslo 7 (let našeho vztahu) nevnímám jako náhodu - tolik mi Bůh dal času, abych něco udělal s naším životem. Nyní Mu každý den děkuji, že mě probudil k životu, když mi ji vzal. Prožívám své obrácení a živou víru v Ježíše Krista, našeho jediného Boha a též krásný vztah k Panně Marii.

V průběhu 2. Pompejské novény, téměř jedné desítky obětí mše svaté, postů a modliteb celé rodiny, které obětujeme za ni i za jejího nového přítele, Vás prosím o modlitbu za její i jeho obrácení a návrat k Ježíši, které jim usilovně vyprošujeme.

Všem, kdo v modlitbě na jejich duše vzpomenete a přimluvíte se za ně, tisíckráte za sebe děkuji a nechť Vám Pán požehná ve Vašich životech za Vaši oběť a ochotu.
Alzbeta
Prosim Vas o modlitby za mojho svagra, za jeho uzdravenie.Je vo velmi vaznom stave. Dakujem
S
Prosím o modlitby za dar uzdraveni. Děkuji
Katka
Za zdravie mojej rodiny PBz
Ivana
Prosím o modlitbu za nedávno zemřelou sestru
J.
Prosím o modlitby za paní R. kterou si pán vzal k sobě. Ať odpočívá v pokoji a najde věčný klid. Děkuji
Janka
Prosím o modlitby za naše manželstvo nech Pan drží nad našou láskou svoju ochrannú ruku a požehnava naše manželstvo a tiež chcem vyprosovat poriesenie istého problému so švagrom a švagrinou ktorí intriguju proti nám nech to Pan vezme do svojích rúk a pomôže to doviesť k spravodlivosti.pbz
V.
Prosím o modlitbu za dar zdraví a milost uzdravení těla, ducha a duše pro sebe a pro moje vážně nemocné rodiče, za osvobození od všeho zlého, za nalezení zaměstnání a dobrého partnera, Boží pomoc a pokoj v rodině, za zlepšení našich vzájemných vztahů. Děkuji.
Mama
Prosím o modlitbu za vnutorne uzdravenie môjej dceri Moniki aby si našla cestu k rodičom a aby jej boh poslal do cesty dobreho manžela ďakujem
Martin
Prosím o modlitby za uzdravenie. Ďakujem.
mama
Prosím o modlitby za moje děti at jim Duch sv.přivede do jejich života partnery/partnerku pro manželství. PBZ
Sona
Zuzana
Prosím za môj úmysel. matka Božia, pomôž prosím. Svätý Jozef, oroduj za nás a pomáhaj nám. Ježišu, Synu Boží, zmiluj sa nad nami. Môj Ježišu, milosrdenstvo.
Helena
Prosím za uzdravení vnučky Lady a o dar víry pro celou rodinu.
Iva
Prosim vsetkych o modlitby za zazrak uzdravenia pre tazko choreho Pavla. Je na plucnej ventilacii. Potrebuje zazrak....Dakujem vsetkym.
Anonym
Prosím o modtlitbu za světlou budoucnost, aby mi Bůh pomohl se vztahem. Aby mi Ta, kterou vroucně miluji, dala šanci a naději.
MK
Dobrý večer, prosím vás všechny o modlitby za uzdravení života našich nejbližších - Marka a Marie; jsou na pokraji sil a těžké životní zkoušky u nich neberou konce. Kéž je Pán vyvede ze všech situací...Pán Bůh zaplať za vaše modlitby!
Janka
Prosím o modlitby za 30 ročného Tomáša, ktorý má covid a je vo veľmi vážnom stave. PBZ
Mama
Za obnovenie vzťahu Peter a Gabriela,ďakujem.pbz.
Radka
Prosím o modlitby za mou spolupracovnici a kamarádku Blanku, její maminku ( jsou v nemocnici ) a ostatní kolegy, kteří dostali koronavirus, prosím za jejich uzdravení. Také prosím za svého syna, aby mu dobře zítra dopadly zkoušky. Děkuji moc.
Alžbeta
Milé sestričky! Prosím o modlitbu za môjho švagra, za jeho zdravie, za vyliečenie z covidu. Ďakujem
Bohuznáma
Drahé sestričky, prosím Vás o modlitby za seba, moju rodinu i môjho budúceho manžela, za milosť dobrej svätej spovede pre každého z nás, aby sme prijali potrebné milosti a milosrdenstvo od nášho Pána a navrátili sa k nemu. Chvála a vdaka Ti Pane za všetko. Nech sa deje božia vôľa. Amen.
Bohuznáma
Za oslobodenie od prejedavania,od toxických vzťahov a za životného partnera
Mama
Prosím za dcéry Andreu a Marianu. Za obratenie, oslobodenie od závislosti, od lenivosti.
Marcela
Pane jezisi kriste prosim te smailuj se nade mnou proc mi dělají všichni nazlost chlastaji ztratily víru v tebe, jaké máš plány ptám se proč se nemůžu radovat ze své rodiny proč se nám dívat na syna a manžela jak se radi vypijí alkohol,bolí mne to ,Já žijí rodinou zahradou a mam víru v tebe ale nedostavam od své rodiny pochopení a lasku prosim o lásku a uctu prosim o modlitbu o obraceni cele me rodiny k lepsimu pan buh zaplat.
Mária
za oslobodenie syna od alkoholu
Alena
Prosím za dar víry pro manžela Pavla, dceru Marketu, syna Pavla, vnučku Lidušku, snachu Aničku, sestru Ilonu a Petru. Bohu díky.
Eva
Prosím o modlitbu za uzdravenie malého Samka zo zápalu celej brušnej dutiny a krutých bolestí.A za silu pre jeho mamu Trvá to už týždeň, nevedia diagnózu. ďakujem veľmi pekne, požehnanú Veľkú Noc.
Veriaca
Prosím o modlitbu za rodinu (mamu, dcéru, mňa,..), priateľa: Božiu pomoc, vedenie, požehnanie všetkých oblastí života, ochranu (aj zázračnú pred Kovidom), zdravie, Ducha Svätého, dar Viery. Pre dcéru – šťastné, požehnané manželstvo, zdravé deti.., Božiu pomoc pri štúdiu. Požehnanie, ochranu, lásku, porozumenie v mojom vzťahu. Rýchlu Kovid pomoc.
Jaro
Velmi Vás prosím o modlitbu za dar zdraví pro moji mámu. Také prosím za věřící partnerku. Taktéž o sílu, pomoc a dary Ducha svatého při psaní dipl. práce. Děkuji všem...
J
Prosím o modlitby za uzdravenie pre moju ťažko chorú mamku z rakoviny za úľavu od obrovských bolesti za ľahký priebeh liečby a tiež chcem vyprosovat pokoj trpezlivosť a dôveru že Bohu nie je nič nemožné pbz
Sofia
Prosím o modlitby za otecka a jeho zdravie,dnes dostal alergickú reakciu a nevedia prísť na to,čo mu to spôsobuje. PBZ
Tomáš
Prosím o uzdravení pro mého tatínka Zdeňka který leží v těžkém stavu s covidem v nemocnici.
Ludmila
Prosím za mého manžela. Opustil nás (2 děti) a odešel k jiné ženě. Uzdrav Pane jeho srdce, vrať ho k nám domů a uzdrav naše manželství.
Janett
Prosím za modlitbu o nájdenie veriaceho partnera, nech sa mám o koho oprieť. Celý život som sama. PBZ
Júlia
Prosím o modlitby za Bož. požehnanie, pokoj, zdravie, uzdravenie vzťahov,silu odpustenia pre mamu k jej 85 rokov jej života. Vďaka.
Klára
Prosím za mladého, nedávno tragicky zesnulého Dana. Dej sílu i jeho rodině, jeho přítelkyni a všem známým a truchlícím. Bože, dopřej mu prosím věčný odpočinek u tebe v nebi. Amen
Zuzana
Prosím Pane, pomôž mi, Ty vieš. Bud s nami, žehnaj a chráň nás, udeľ, oslobod a daj, aby sme žili v Tvojej láske a milosti. Za N, M, NR. Za Ľubka, nech sa deje božia voľa. Duchu svätý, príd. matka Božia, vypros nám potrebné milosti a dary ducha. AMEN. Požehnanie milovaní+++
Lucia
Prosim spomente si aj na mna vo svojich modlitbach za dar veriaceho manzela dakujem
Veronika
prosím o Božiu pomoc a ochranu, prosím aby som si uvedomila Božiu blízkosť a ostávala pokojná
Janka
Prosím o modlitbu za moju rodinu. Hlavne za zdravie a upevnenie viery. Prosím aj za zosnulých starých rodičov. PBZ
darija
prosim za uzdravenie a obratenie dcery.P.Boh odmeň.
Anna
Prosím o modlitbu za moju mamu a jej uzdravenie. Ďakujem
Taňa
Prosím moc o modlitbu za zlepšení vztahů v rodině, aby mě mi nejbližší přijímali takovou jaká jsem, nezneuživali a neponižovali a měli me rádi a aby me srdce jim odpustilo všechny křivdy které si pamatuji a prožívám. Moc prosím o rodinu. Děkuji
Mama Marta
Prosím o modlidby za uzdravenie mojej dcérky Zuzky od migrény-silných bolesti hlavy.Ďakujem
Vilma ♡
Děkuji za modlitby vás všech. Prosím za našeho malého synáčka aby nemusel na oční zákrok. PBZ
Ivana
Prosim o modlitby za sestru Adrianu a synovca Petka obaja mavaju uzkostne stavy a poskodzujuce myslienky. Boze prosim pomoz im nech sa nezaoberaju takymito myslienkami ked svet, ktory si nam dal je tak krasny
J
Prosím o modlitby za naše manželstvo ktoré prechádza obrovskou krízou nech Pan drží nad našou láskou svoju ochrannú ruku a nech manžel prestane byť závislí na alkohole a nech je vnímavý na moje potreby a je mi oporou a tiež chcem vyprosovat pokoj trpezlivosť a lásku.pbz
K
Za brata, velmi prosim #ptv
Ja
Dva mesiace pred smrťou mi môj ex povedal veci ktoré mi robil roky a nie len mne. Nemám silu to zverejniť a už ani s tým bojovať. Prosím o modlitby aby to čo mi povedal, som vedela vyriešiť. Alebo aby sa našiel niekto kto to vyrieši. Aby pravda vyšla najavo. P. B. Z.
maminka J.
Drazí, prosím vás o modlitbu za dary osvobození od zlého, odpuštění a uzdravení, za dary obrácení a víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, odpovědnost a pracovitost pro dceru Jitku, Milana a jejich syny.
Bohuznama
Pane Jezisu zmiluj sa nad nami a ochranuj nas. Velmi o to prosime.
Iva
Prosim o modlitby za Pokoj. Dakujem.
Ali
Za oslobodenie Juraja z pút svojej matky, za preťatie pupocnej šnúry
Dcéra
Prosím o modlitby za uzdravenie pre moju ťažko chorú mamku z rakoviny za úľavu od obrovských bolesti za pokojný spánok a nech Duch svätý vnukne lekárom správnu liečbu a tiež chcem vyprosovat pokoj trpezlivosť a dôveru že Bohu nie je nič nemožné.pbz
Monika
Prosim Vas velmi pekne z celeho srdca o modlitby za uzdravenie mojej jedinej dcery Emmky aby jej zmizli loziska z mozgu. Dakujem velmi pekne za modlitby. Pan Boh Vam to zaplat a odmen.
Marian
Prosím o uzdravení moji manželky dále strejda covid a kněze je v karantény marian pospecha dekuji
Veriaca
Prosím o modlitbu za všetkých ľudí,ktorých postihol covid. A aby sa čo najviac spomalilo šírenie. PBZ
Marek
Prosím o modlitby za naše manželstvo a hlavne za manžela ktorý holduje alkoholu nech ho duch svätý osvieti a aby bol vnímavý na moje potreby a bol mi oporou a tiež chcem vyprosovat pokoj trpezlivosť a lásku.pan Boh vám to zaplať a odmen
Zuzana
Panna Mária Lurdská, Nepoškvrnené počatie, prosím ťa za neho a za mňa, za zdravie tela i duše, potrebné milosti, božiu pomoc a ochranu. Bud s nami. Amen.
Mária
Ctihodné sestričky, prosím o modlitbu za obrátenie nášho syna Jána/teenegera/.PBZ
Betka
Drahé sestričky, prosil vás o modlitby za moju školu zdravotnej sestry v Škótsku aby som z Vôle Pána a nie vládnej vole mala možnosť doštudovať tuto školu. Na praxi ma krivo odsúdili za nesprávnu administráciu lieku kde nebola žiadna supervizia. Aby hodnotiteľ mal láskavé srdce a spoznal ako ma moja mentorka súdila. Tiež vás prosím o modlitbu za môjho ocina ktorý veľmi trpí a lekári museli zvoliť konzervatívny postup. Aby ocino naďalej trpezlivo znášal jeho kríž a sa modlil za jeho 4 deti, aby som ho ešte napriek pandemii ešte mohla stretnúť objať. Tiež vás prosím za modlitby za moje manželstvo, ako 40 ročná som sa zasnúbila s Robbim, ktorý ma rešpektuje v čistote ale ešte nepraktizuje vieru cez sviatosti. Aby i napriek pandeemi sme sa mohli dobre začať pripravovať na tuto krásnu sviatosť a v správnom čase aj mali možnosť sa vziat. S láskou Betka
Alžbeta
Prosím o modlitbu za seba, za moju rodinu za zdravie, za ochranu pred koronou. ďakujem
Jana
Prosím o modlitbu za situaci ohledně covidu. Prosím za děti a mládež, které trpí tím, že nechodí do školy. Prosím za situaci u mě v práci. Prosím za to, aby se nemusela utrácet zvířata v zoo, i to jsou boží tvorové. Děkuji.
Anna
Prosím Vás o modlitbu za nedávno zosnulého Jozefa, otca môjho kamaráta - za spásu jeho duše a silu pre jeho blízkych. Bohu vďaka!
Manželka
Prosím o modlitby za naše manželstvo ktoré prechádza obrovskou krízou,nech je manžel vnímavý na moje potreby.prosim i pokoj trpezlivosť a lásku.pbz
Iva
Prosim zo srdca o modlitby za uzdravenie choreho Pavla. Dakujem.
Oli
Prosím za rodinu, zdravie a silu pre všetkých. PBZ
Janka
Prosím o modlitby za naše manželstvo nech Pan drží nad našou láskou svoju ochrannú ruku a požehnava naše manželstvo a nech Duch svätý vnukne manželovi aby prestal byť závislí na alkohole a bol vnímavý na moje potreby a tiež chcem vyprosovat poriesenie istého problému so švagrom a švagrinou ktorí intriguju proti nám nech to Pan vezme do svojích rúk a pomôže to doviesť k spravodlivosti.pbz
Martina
Prosím o modlitby za seba a moju sestru za zdravie a pomoc o vyriešenie našich veľkých ťažkosti Panna Mária vyslys moje prosby a prosby všetkých vás
Robert
Prosím o modlitby za ocka,aby sa mu polepšil zdravotný stav, ma veľmi opuchnuté nohy a problémy s orgánmi. PBZ
Lucia
Velmi Vas prosim o modlitby za mojho otca,na tazky priebeh covidu a je uz starsi, prosim aj za suseda, pan Boh zaplat, dakujem
Mária
Prosím o modlitby, zažívame šikanu od susedov, znevažovanie, výsmech.Intenzívne sa modlíme, prosíme o pokoj a skoré vysťahovanie, čo nie je v našej moci. Veľmi nás to vyčerpáva. Zo srdca vám ďakujeme.
Dcéra
Prosím o modlitby za uzdravenie pre moju ťažko chorú mamku z rakoviny za úľavu od bolesti a za pokojný spánok a nech Duch svätý vnukne lekárom správnu liečbu a tiež chcem vyprosovat pokoj trpezlivosť a dôveru že Bohu nie je nič nemožné.pan Boh vám to zaplať a odmen
Barbora
Prosím za psychické uzdravenie Milana. A nech nájde v srdci Boha, vieru a lásku.
Zuzana
Prosím o modlitbu za zdravie tela i duše, za BP, dary ducha a božiu pomoc a ochranu Matky Božej pre tých, ktorých Pán vie. Nech Vás žehná Pán. Ježišu, synu boží, zmiluj sa nad nado mnou hriešnou. Amen.
Ludmila
Děkuji a stále prosím o modlitbu za Boží ochranu před Zlem pro milovaného manžela a NYNÍ TÉŽ ZA JEHO UZDRAVENÍ Z BOLESTIVÉHO ONEMOCNĚNÍ NOHY. Prosím o modlitbu za uzdravení kolegyně z vážné nemoci. Stále prosím o modlitbu za dar víry, pokoje a obrácení pro rodinu a za zdar pro kmotřenku a její rodinku. Prosím o modlitbu za ochranu dětí před zvůlí rodičů a učitelů a za dary Ducha Svatého pro všechny.
Dagmar
Bože prosím za vztah A a T. Děkuji.
Ľubica
Prosím o modlitbu za moju 87 ročnú mamu aby jej Nás Pán daroval psychické a fyzické zdravie.Minuly týždeň padla a veľmi si udrela hlavu.Dakujem.
Ludmila
Prosím za obrácení manžela.
Katka
Prosim za zdravie a Božiu pomoc mnohym rodinam v nudzi a mladym ktori su uzavreti a zufali PBz
Eva
Prosím Vás o modlitbu za pomoc a ochranu v ťažkostiach v práci, proti zlobe, ďakujem, nech Vás žehná Pán
Sestra
Prosim vrucne o modlitby za uzdravenie mojej tazko chorej sestry. Pane,zmiluj sa nad nou. Prosiiiim....
Ivana
Prosim o modlitby za zlepsenie vztahov medzi mojim synovcom Petkom a jeho otcom Petrom. Stale sa hadaju, je to tazke bojim sa o nich lebo takto si ublizuju. Pre synovca je to tazke mysli si, ze je nemilovany ma z toho uzkosti. Prosim o modlitby dakujem za kazdu myslienku
Jana
Snazne prosim o uspesnou operaci a lecbu meho milovaneho manzela. Moc ho miluji, mame krasne manzelstvi 28 let. Boze, smiluj se,at se manzel uzdravi z vazne nemoci. Dekuji. Jana
Markéta
Panno Maria, přimlouvej se prosíme za duchovního otce Matúše Marcina, za jeho uzdravení. Skryj ho prosím pod svůj plášť, ochraňuj ho i celou jeho rodinu a veď je ke svému Synu. Děkujeme Ti Panno Maria!
Kamarád
Prosím o modlitbu za kamarádku která pracuje v nemocnici v této nelehké době. Nedávno ji zjistili mononukleózu. Prosím o modlitby za její zdraví a boží ochranu. Děkuji vám
Eduard
Prosím o modlitbu za uzdravenie mojej mamy, má ochrnutý hrtan a nemôže hovoriť. Boh Vám pozehnaj!
Věra
Prosím za uzdravení naší rodiny, hlavně děti a Boží ochranu
Mária
Prosím o modlitby za moju rodinu B.aby Pán Ježiš Kristus ochránil od všetkého zlá Pane buď snami . Ochraňuj nás
Eva
Prosím za Božiu pomoc a duchovnú posilu v ťažkej chorobe pre dcéru Máriu a jej mamu
Magdaléna
Prosím o modlitbu,za mého švagra Vladislava,má zápal plic a je na podpůrném dýchaní,veliké Pán Bůh zaplat.
Eva
Prosím za uzdravenie pre Gwen a za Božiu pomoc a pre celú rodinu
mama
Prosím o modlitby za moje děti a o vedení Duchem sv. Děkuji
Tomáš
Pochválený buď Ježiš Kristus, prosím Vás o modlitbu za moju budúcu prácu, aby som bol tam, kde ma Pán Boh chce a za môjho otca, ktorý trpí ochorením srdca. Ďakujem
V.
Prosím o modlitby za uzdravení a osvobození od všeho zlého, pro sebe a své blízké, kteří jsou nemocní. Sv. Charbeli oroduj za nás. Také stále za Boží pomoc, ochranu a vedení při našem každodenním rozhodování. Děkujeme.
Tereza
Prosíme o modlitby, za našeho kamaráda, aby se plně zdravotně i duševně uzdravil, nejsvětější Trojice o to Tě prosíme, Amen. Děkujeme