Pompejská novéna
(jak se ji modlit, svědectví)

Modlitby na úmysly
Prosba do kláštera Sv. Charbela (odkaz "Make your prayer")
Congregatio Jesu
Pražské Jezulátko
Farnost sv. Terezičky
Granosalis
Na Svaté Hoře
V Lurdech
Modlitební podpora on-line
Dominikánky
Paulínky
Redemptoristky
Ružové sestry
Školské sestry
Milosrdní bratři
Modlitebník
Moniales Lysolaje
Lomeček
Koinonia
Sestry služobnice
IN dívčí svět
Maminky z Farnosti Čakovice

Odkazy aktualizovány 14.8.2016, pokud by byl některý odkaz nefunkční nebo víte o nějaké další podobné stránce, prosím vás o zprávu na email anna007@seznam.cz

Úmysly do růžence na radiu Proglas se můžou poslat na e-mail radio@proglas.cz nebo zavolat na telefon 543 217 241 a 603 170 692.
 « »

    Prosby o modlitbu            


Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.       Nepřetržitá modlitba a půst »   Výpis   
Opět vám pravím, shodnou-li se dva z vás na zemi v prosbě o jakoukoli věc, můj nebeský Otec jim to učiní. ♥ Letos je to už 17 let, co se tady za sebe modlíme :-) ♥
Vaše jméno :
    Text vaší prosby :
    

    
ProsbaVzkazyPočet modlitebPomodlil jsem se za to
č.6424 IP: ...85.145 2021-11-02 14:45:10 Zuzana :
:12 s námahou pracujeme svýma rukama. Jsme-li tupeni, žehnáme, pronásledováni neklesáme, 1 Korintským, Kapitola 4»
:10 Když spatřili hvězdu, zaradovali se velikou radostí. Matouš, Kapitola 2»
:8 Už nikdy nedopustím, aby noha Izraele byla vyhnána z půdy, kterou jsem dal jejich otcům, jen když budou bedlivě činit všechno, jak jsem jim přikázal, podle celého zákona, který jim přikázal můj služebník Mojžíš." 2 Královská, Kapitola 21»
:22 Kdo tě nenávidí, budou oblečeni v hanbu, po stanu svévolných nezbude nic." Jób, Kapitola 8»

 
č.6425 IP: ....21.50 2021-11-02 23:45:37 Jaro : Prosím Vás velmi o modlitbu za uzdravení bolesti zad, za dary DS napsat potřebné kapitoly v dipl. práci a za sílu i ochranu před působením zla v práci. Moc děkuji.
Jiřina :Svatý archanděli Michaeli a svatí Kosmo a Damiáne, pomozte.

 
č.6426 IP: ....61.52 2021-11-03 13:24:50 zuzana : prosím o modlitbu za požehnanie našeho manželstva darom dietatka a o psychyckú pohodu a pokoj v rodine aby mohlo dietatko príst. amen
Jiřina :Svatý archanděli Gabrieli, patrone těch, kdo doufají v početí, dodej sílu a pomoz.

 
č.6427 IP: ...91.171 2021-11-03 22:40:05 Marek : Prosíme o modlitby za nalezení východiska z tíživé životní situace, do které jsme se nedostali vlastním zaviněním. PBZ!
:18 a k modlitbě bezmocných se skloní, jejich modlitbami nepohrdne. Žalmy, Kapitola 102»

 
č.6428 IP: ...28.169 2021-11-04 08:25:09 Hlboky zial :
Pane Jezisu Kriste, Ty si povedal, ze ak Ta niekto s uprimnym a cistym srdcom o nieco poprosi, tak Ty mu urcite pomozes…moje prosby k Tebe formulujem uz takmer 20 rokov, no ziadnu z nich si nikdy nevyslysal…som pre Teba niekto menejcenny, nez niekto druhy??? Preco niekoho vyslysis a niekoho nie, o »»»
Anna:Všechny prosby jsou vyslyšeny, pokud to člověk nechá na Boží vůli, možná to jen nevidíte ? Nemusí to ale být podle vašich představ :)
Hlboky zial:Dakujem za odpoved Anna...nie, neboli, pretoze tu ide o viditelnu vec...nezavisle na druhych ludoch a ani okolnostiach... :-(((
Renata:Prosím a prosíme už tři roky za naši rodinu za usmíření manžela že synem taky jsem už psychicky vyčerpána taky pořád pláču a nechápu nic proč to tak ale chyba je že to chci já a neumím přijmout Boží vůli ale jako matka miluji své dítě a jako manželka svého manžela strašné to bolí musím věřit modlím se za všechny lidi a jejich trápení
Jiřina : Svatá Monika se za Augustinovo obrácení modlila téměř 17 let. Boží logika je jiná než logika nás lidí.
Anna:Vlastně některé modlitby vyslyšené nejsou, pokud nám jde o naše "vášně", to se píše v Písmu. A je fakt, že dokud jsem o něco úporně usilovala, tak se to nestalo. Stalo se to teprve až když jsem se s tím smířila a už jsem se začala zařizovat tak, že se to nezmění. K tomu jsem se musela modlit za jiné v té samé situaci, a další jiné věci, a přesto to trvalo hodně dlouho. A některé věci se nemůžou stát, protože by to nebylo pro naše dobro, nebo by se tím překazily Boží plány. Nebo je to něco jako ten "osten", který měl svatý Pavel.
Hlboky zial:Mila Renata, pomodlim sa s Vami - ja si vobec nemyslim, ze tu ide o prijatie nejakej Bozej vole...chce Boh, aby sme trpeli, trapili sa - ked sme nieco nespravili?? - ked niekto nieco zle urobi druhemu, nech trpi on a nie ten, komu bolo ublizene - ja sa uz jednoducho nedokazem pozerat na to, ako z obete robia druhi pachatela....a este jedna myslienka, my sme ludia, zijeme na Zemi a nikto nikdy nepochopi nasu situaciu....lebo nik nezije nas zivot za nas, kazdy z nas vie, co ta ktora situacia pre nas znamena....
Hlboky zial:Mila Anna, mne je tiez jasne, ze modlit sa je mozne iba za splnitelne a realne veci; kazdemu je predsa jasne, ze modlit sa napr. za to, aby sa do mna zalubil Alain Delon, aby sa mi zmenila farba oci z modrych na cervene, alebo aby sa niekomu stalo nieco zle...je nerealne a teda aj nemozne dosiahnut modlitbou. Moje prosby a modlitby boli vzdy za veci realne a splnitelne...Neviem, co teraz myslite tymi "vasnami"?? Myslim si, ze ludia, ktori sa riadia "vasnami" sa za ne modlit nebudu, lebo im ide ozaj len o vasen, bez ktorej mozu byt.... ale ak ma niekto nejaky nedostatok a snazi sa opravnene naplnit svoju potrebu, na tom nevidim nic zle...ved predsa kazdy z nas chce, aby sa s nim zaobchadzalo ferovo a slusne...a vsetko, co stoji v biblii, tiez nemusi byt "bozim posolstvom"....ved o tom bolo uz tiez dost popisane, ze si tam niektori mnichovia dopisali svoje vlastne myslienky. Zivot za nas nik nebude zit a nikdy ten druhy nepochopi situaciu toho druheho...ja sa v takychto pripadoch riadim
Anna:Tak to na to pohlížíme stejně. Taky nevím, co přesně je myšleno těmi vášněmi. Je to v Listě Jakubově 3 Prosíte sice, ale nedostáváte, protože prosíte nedobře: jde vám o vaše vášně. Já to chápu tak, že když je to sobecká modlitba pro svoje vlastní uspokojení. Nevím, o co konkrétně u vás jde, tak jsem to jen tak obecně napsala. Mě vždycky pomohlo dělat si první soboty, Pompejskou novénu, denně korunku, postit se nějakým způsobem, společný růženec, přímluvné modlitby - to všechno hlavně na úmysly Panny Marie a napsat si tu prosbu a denně se za to modlit. Ale tím, jak se to napíše, se to vlastně svěří Bohu a andělům, takže už není třeba se tím znepokojovat ani na to myslet. Ale každý to má asi jinak.
Jiřina :Říkám si často, že když chceme být s Pánem Ježíšem spaseni, musíme s Ním i trpět...
Jiřina :Bůh z nás nesnímá naše obtíže- On posiluje naše ramena. Franz Grillparzer Nezasloužené utrpení má vykupitelskou moc. Martin Luther King.
:Děkuji moc za modlitby vůbec mi nejde o vášně jenom o to aby manžel poznal Boha a odpustil synovi že neudělal si život podle něho ale syn Pavel je hodný věřící člověk a manžel taky ale pořád ho něco pouta a vím že stim bojuje a já se trápím mám vás ráda všechny všechny
Anna:Tak to je moc ušlechtilý. V tom musí být nějaký větší Boží úmysl, že Vám to nesplnil. Spíš asi můžete být za to vděčná a radovat se.
Renata :Děkuji za krásné slova u um se Bohu děkovat že díky manžela mám Pavla a to trápení se nějak snad někdy stane zázrak a budeme rodina jako dřív děkuji za povzbuzení

 
č.6429 IP: ... 2021-11-06 20:48:12 Marie : DRAZÍ LIDÉ, Z CELÉHO BOLAVÉHO SRDCE VÁS PROSIM O MODLITBU ZA NAŠÍ MAMINKU, KTERÁ DNES ZEMŘELA. PÁN BŮH KÉŽ VÁS POŽEHNÁ ZA TENTO DAR LÁSKY, DĚKUJI.
:32 Kdo je Bůh krom Hospodina, kdo je skála, ne-li Bůh náš! 2 Samuelova, Kapitola 22»
Jiřina :Bože, Pane živých i mrtvých, smíme se na tebe obracet s každou starostí. Prosíme tě za ty, kteří zemřeli, zbav je vin a překážek, které jim stojí v cestě k tobě. Dej, ať brzy zakusí plné štěstí života s tebou.

 
č.6430 IP: ...58.194 2021-11-07 14:10:00 Mama : Prosím o modlitby za Božie milosti múdrosť, rozumnosť, spokojnosť, ochranu Božiu pre dcéru Nikolu. Bohu vďaka.
Jiřina :Svatý Gerarde Majello, patrone matek, pomoz.

 
č.6431 IP: ....27.21 2021-11-07 20:44:59 Bohuznama :
tak ja neviem kto sa tu vlastne moslí? Hlboký ziaľ, aj ja sa dlho modlim a nic sa nezmenilo, naopak, akoze mam uz dost ze co vlastne sa deje. Toto je cele smiesne uz mi to pripada. Podla mna sa nikto za nikoho nemodlí, minimalne. Ako ja sa cudujem veriacim ze sa pekla neboja. Ja do neho mierim, tak »»»
Jana:Myslím, že je nás tu několik, kteří se opravdu modlíme. I za Vás.
Jana:Modlím se i za záchranu od pekla pro nás všechny.
Anna:Já se taky každý den modlím za většinu těch, kdo jsou na téhle první stránce. Někdy u některých cítím, že to bude brzy vyslyšeno, ale u některých že zatím ne, že ještě k tomu nedozrál čas, a nebo to tam něco blokuje.
:22 Hospodin pro své veliké jméno svůj lid nezavrhne, vždyť z vás hodlá učinit svůj lid. 1 Samuelova, Kapitola 12»
Ludmila:Ani moje situace se nemění, v ní jsou i děti, kterých se to dotýká nejvíc, snažím se věřit....věřte, prosím i Vy..

 
č.6432 IP: ...34.167 2021-11-10 06:15:59 Evka : Prosím za vše co teď prožíváme. Toužíme po dětech, ale nedaří se. Moc děkujeme.
Jiřina :Svatý archanděli Gabrieli, patrone těch, kdo doufají v početí, dodej sílu a pomoz.

 
č.6433 IP: ....74.81 2021-11-11 13:13:04 Ludmila : Prosím, za uzdravení manželova srdce, za jeho návrat domů,už skoro rok žije s jinou ženou. prosím i za ni a její děti a za zlomení všeho zla, které svírá naši rodinu a místo, na kterém žijeme.
Jiřina :Svatý Josefe, patrone rodin, pomoz.

 
č.6434 IP: ....32.46 2021-11-11 16:12:41 Zuzana : Matka Božia, pomôž a Ty páter Pio, poznáš našu situáciu. PBZ

 
č.6435 IP: ...97.250 2021-11-12 10:18:24 Jana : Prosím o modlitbu za svého syna, za jeho psychické a fyzické zdraví, prosím o jeho uzdravení a aby byl šťastnější. Prosím o modlitbu za vylepšení mojí životní situace. Bože, modlím se, pomoz mi od mého trápení, trýzně a bolesti. Děkuji mnohokrát...
Jiřina :Svatý Josefe, patrone rodin, pomoz.

 
č.6436 IP: ...248.77 2021-11-12 13:35:35 Eva : Prosím o modlitby za môjho syna, ktorý trpí depresiami, nenachádza zmysel života a skrz hlbokú depresiu sa neubráni myšlienkam na ukončenie života, Pbz za každú modlitbu
Anna:Kéž má pořád dobrou náladu a pocit štěstí, naplnění a spokojenosti !!

 
č.6437 IP: ...37.101 2021-11-12 16:37:03 Radka : Velmi prosím za modlitby, aby v naší české zemi nebylo zavedeno povinné očkování, aby zvítězilo dobro nad zlem, aby nebyli diskriminovaní neočkovaní lidé.
Jana:https://www.kcmt.cz/clanky/prohlaseni-k-aktualni-situaci/
Očkovaná:Bylo by to skvělé, kdyby neočkovaní lidé neumírali.
Anna:Nejsem antivaxer, ale zaráží mě ta statistika, kdy mezi hospitalizovanými a zemřelými na covid je asi třetina očkovaných.
Jana:Hospitalizovaných na JIP je asi jenom desetina očkovaných.
Anna:To asi záleží který den. V posledních 14 dnech to je 1271 na JIP celkem, z toho 803 neočkovaných, tj. asi 63%.
Jiřina :Myslím, že očkování je rozhodně lepší než úmrtí. Na Slovensku už řada odpíračů očkování zemřela, včetně lékařky.

 
č.6438 IP: ...86.221 2021-11-12 19:36:52 Lenka : Dobrý den, chtěla bych vás moc poprosit za modlitby pro mojí sestru Haničku, aby ji vstoupil do života věřící, hodný a milující muž, který by se jí stal skvělým manželem. Pán Bůh vám zaplať za všechny modlitby.
Jiřina :Věrný Bože, budeš-li chtít, jednou vstoupím do manželství. Ať už je mým životním partnerem kdokoliv a ať je kdekoliv, už dnes tě za něj prosím: Žehnej mu dnes i každý den, chraň ho před falešným citem a před zraněním na těle, na duši a na srdci. Dej, ať oba pozorně, klidně a s důvěrou vyhlížíme jeden druhého, a podle své vůle nás sveď dohromady. Amen.

 
č.6439 IP: ....45.90 2021-11-12 19:46:48 Lenka : Dobrý den, velmi dlouhou dobu bychom si přáli s manželem miminko a stále nepřichází. Chtěla bych vás moc poprosit za modlitby, aby nám Pan Bůh dal tento velký dar a otěhotněla jsem. Moc vám všem děkuji. Pán Bůh vám zaplať za všechny modlitby a dej, ať se vám splní vše, o co prosíte vy.
Jiřina :Svatý archanděli Gabrieli, patrone těch, kdo doufají v početí, dodej sílu a pomoz.

 
č.6440 IP: ...32.174 2021-11-12 21:36:16 Eva : Prosím o modlitby za Evku a Samuela, aby im bolo požehnané zdravé dieťatko.
Jiřina :Svatý archanděli Gabrieli, patrone těch, kdo doufají v početí, dodej sílu a pomoz.

 
č.6441 IP: ...236.89 2021-11-13 10:28:37 maminka :
Drazí, děkuji vám a stále prosím o modlitbu za děti a jejich rodiny. Pro Jitku, Milana, Marka a Janičku prosím o modlitbu za osvobození se od zlého a od psychické poruchy, za dary uzdravení, pevné víry, za dary Ducha svatého, životní sílu, trpělivost, odpovědnost, pracovitost, lásku, vstřícnost a p »»»
Jiřina :Svatý Josefe, patrone rodin, pomoz.

 
č.6442 IP: ....97.70 2021-11-14 08:26:14 Draha : Prosím o modlitbu,abych nebyla stále sama, abych našla lásku a nebála se života.
Jiřina :Věrný Bože, budeš-li chtít, jednou vstoupím do manželství. Ať už je mým životním partnerem kdokoliv a ať je kdekoliv, už dnes tě za něj prosím: Žehnej mu dnes i každý den, chraň ho před falešným citem a před zraněním na těle, na duši a na srdci. Dej, ať oba pozorně, klidně a s důvěrou vyhlížíme jeden druhého, a podle své vůle nás sveď dohromady. Amen.
Anna:Amen

 
č.6443 IP: ...246.18 2021-11-14 20:38:27 Jaro : Prosím o modlitbu za syna Adama, aby sa zbavil depresií a našiel v srdci Pána. Vďaka BOHU
Věřící:Bože, spáso věřících, vyslyš prosby za naše nemocné bratry a sestry. Mají účast na utrpení tvého Syna. Poskytni jim ve svém milosrdenství pomoc. Navrať jim zdraví, ať se s nimi můžeme radovat v tvé církvi z jejich uzdravení.

 
č.6444 IP: ....4.124 2021-11-15 10:24:31 Mama : Prosím o modlitby , za uzdravenie svojho syna, múdrosť , rozumnosť pri liečení, pomoc , neustálu ochrsnu Božiu. Bohu vďaka.
:14 ať už místodržícím jako těm, které on posílá trestat zločince a odměňovat ty, kteří jednají dobře. 1 Petrův, Kapitola 2»

 
č.6445 IP: ...10.149 2021-11-15 15:40:46 Jana : Prosim o modlitbu zamne jsem po operaci slepeho streva, a necitim se dobre.prosim at se brzo uzdravim.
Jiřina :Svatí Kosmo a Damiáne, patroni nemocných, orodujte za Janu.

 
č.6446 IP: ...247.78 2021-11-15 18:26:27 Ivana : Prosim o modlitby za zachranu manzelstva mojej sestry Adriany a jen manzela Petra prezivaju krizu a uz padli aj myslienky o rozvode
Jiřina :Svatý Josefe, patrone rodin, pomoz.

 
č.6447 IP: ...65.146 2021-11-16 11:26:02 Karel : Prosím o modlitbu za dar spánku a ochranu pro mou rodinu.
:4 Synové Merarího: Machlí a Muší. To jsou čeledi Léviho podle otcovských rodů.
Anna:To bych sem ani nedávala ty rodokmeny. Když se na něco Pána Boha dotazuju a otvírají se mi pořád rodokmeny, tak vím, že mi ještě nechce odpovědět.

 
č.6448 IP: ...34.233 2021-11-17 12:16:14 Sestra : Prosim o modlitby za uzdravenie mojej sestry,ktora je vo vaznom stave. Dakujem Vam.
Jiřina :Svatí Kosmo a Damiáne, patroni nemocných, orodujte za sestru.

 
č.6449 IP: ...34.205 2021-11-17 16:11:28 Gabriela : Prosím o modlitby za zdravie
Jiřina :Svatí Kosmo a Damiáne, patroni nemocných, orodujte za Gabrielu.

 
č.6450 IP: ...5.51.4 2021-11-17 19:25:17 K :
Prosím o modlitbu, abych zvládla složit zkoušku a mohla být už v prosinci doma, za to, abych se nestresovala, nepřejídala se, abych už měla správně seminární práci, aby mi šlo učení rychle a snadno, abych to všechno stihla a zvládla, aby všechno dobře dopadlo, aby se mnou byli pořád všichni Svatí. »»»
Jiřina :Svatý Josefe Kopertinský, patrone studentů, pomoz!
K:Strach a stres se zvyšuje. V pondělí od 17. hod. mám tu zkoušku. Prosím Pane pomoz.
Anna:Prosím vás jak to dopadlo ?
K:Dopadlo to dobře, zkoušku jsem zvládla. Moc všem děkuji za modlitby. Děkuji všem Svatým za pomoc.

 
č.6451 IP: ...243.57 2021-11-18 19:58:27 MARCELA : Prosím vás o motlitby za mou osobu,aby se mi dařilo v práci a v kolektivu abych si našla kamarádky které jsou mile a ne falešné.Prosim za moje zdraví a za zdravi celé me rodiny,za lásku v me rodině Pánbůh zaplať za každou vaši myšlenku a modlitbu.
Jiřina :Svatý Josefe, pomoz.

 
č.6452 IP: ...34.210 2021-11-20 03:58:37 Gabriela : Prosím o modlitby za vzťah.
Jiřina :Svatí Josefe a Valentine, pomozte.

 
č.6453 IP: ...248.85 2021-11-20 15:10:34 Mama : Za jednotu, uzdravenie, obnovenie vzťahu Peter a Gabriela, za pokoru, Odpustenie, milosrdenstvo, vieru, nádej, lásku, dary Ducha svätého, nech sa ich cesty opäť spoja. PBZ. Ďakujem.
Jiřina :Svatí Josefe a Valentine, pomozte.

 
Pokud byste někdo chtěl vymazat prosbu, nebo měl jiné připomínky, můžete to napsat na email anna007@seznam.cz .
Modlíme se tady za sebe navzájem, takže kdo přidá prosbu, měl by se také pomodlit za ostatní, alespoň za ty, kdo jsou na té nejnovější stránce. Je ale zvláštní, že přibyde třeba 5 nebo 7 proseb, ale modliteb ani jedna ! Ani ke své prosbě :-) Tohle není řeholní společenství, my všichni jsme společenství, všichni jsme si navzájem patrony :-)
    od nejstarší       od nejnovější    začátek « předchozí strana   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 další strana »   konec  
Modlitba Vlč. Zlatka »»»

© 2003 - 2024 Patroni.cz, Abcsvatych.com